Ommwa 2015

Zlot aut z Bloku Wschodniego. Piękna wyprawa na dwa auta (S100 i Mini). Mało wozów, rodzinna, kameralna atmosfera i wygazowana Fanta. Po drodze jedno z najpiękniejszych muzeów motoryzacji - Tatra Museum Koprivnivca.

Youngtimer festival 2016r

Zlot youngtimerów na terenie kopalni Ewald w miejscowości Herten. Kupa ludzi, mnóstwo aut zrobionych w stylu wystawowym, a wśród nich... Scorpio na chińskim BBSie! Polish Attack!! Gypsy style!!

Youngtimer Event 2018

Super zlocik w starych, amsterdamskich dokach. Fajne auta, które z założenia miały być w 100% oryginalne, czego potwierdzeniem jest Kadett łezka należący do wąsatego Holendra o mocy 620KM.
Pamiętacie gumy turbo i historyjkę z DeTomaso Pantera? To patrzcie!!

Youngtimer Show 2019

Znowu Zagłębie Ruhry i kopalnia Ewald. W tym roku pogoda marudziła, może dlatego, że nie było żadnej Skody. Lubię ten industrialny klimat i pocinanie autobahną.
Trasa w tamtą stronę wiodła przez Czeską Szwajcarię. Dlaczego? Bo tak. Tam też jest super. 

Czechosłowacja i NRD 2019

Wycieczka objazdowa z przewodnikiem po krajach zaprzyjaźnionych. Trasa wiodła przez Czechy (Czeska Szwajcaria, Praga) i wzdłuż dawnej wschodniej granicy NRD (Drezno, Cottbus, Frankfurt Oder). Uczestnicy wycieczki: Skoda Pick-up oraz Mini. Co łączy te dwa auta? Zryte głowy właścicieli. 

Youngtimer Show 2022

That's it! 

Dwa lata! Dwa lata przerwy w zlotach, wyjazdach i długodystansowym cruisingu. Tanie papierochy, red bull i kilometry walone autobahną w starym, poczciwym mietku w stylu tureckiego alfonsa... TAK! Jakie to cudowne i wspaniale odmóżdżające. 
W drodze na zlot zahaczone o Dortmund - Halle77. Spoko. Polecam. 
Sam zlot? Cudo. Sztos. Bajunia. 
Dwa wozy zjadły resztę-W108. Nowa obsesja? 
Pamiętacie Amsterdam? Pozdro dla wąsatego Holendra w kadecie o mocy 620KM!Classic Love Schleizer Dreieck 2023.

Sic! 

Wszystko zaczęło się od Trabanta 601 deLux. Minęły 23 lata i trafiłem do Mekki wielbicieli DDRu. Zlot inny niż wszystkie. Na torze wyścigowy, który w tym roku obchodzi swoje 100tne urodziny, zjechały się różne dziwolągi motoryzacyjne stworzone przez chorych ludzi dla chorych ludzi. Oczywiście mój nieobiektywny ranking wygrywają dwie 108ki.